Prefab uitbouw met lichtstraat in Dronten

Wil jij jouw eetkamer en keuken uitbreiden zonder langdurige bouwdrukte? Deze aanbouw in Dronten laat zien hoe je eenvoudig meer leefruimte en daglicht realiseert.

Oorspronkelijke situatie

Zo zag de woning eruit vóór plaatsing van de uitbouw.

De beschikbare binnenruimte was hier nog beperkt en de woning had een meer gesloten uitstraling. Dit vormde het vertrekpunt voor dit project.

Een eetkamer en keuken met ruimtegebrek

Veel huishoudens merken dat de eetkamer en keuken te klein zijn voor dagelijks gebruik of voor gezellige diners met familie en vrienden. Met deze prefab aanbouw ontstaat direct een ruime, lichte en comfortabele leefruimte.

Met een afmeting van 5,453 meter breed, 2,5 meter diep en circa 2,748 meter hoog biedt deze aanbouw een praktische en stijlvolle uitbreiding die perfect aansluit bij de bestaande woning.

SPECIFICATIES
Gevelbekleding

Metselgevelelement 60 mm, kleur: DF692

Kozijnen

Aluminium, RAL9001

Extra opties

Lichtstraat: 4000 x 1500

Waarom kiezen voor prefab?

  • Snel geplaatst
    Jouw complete uitbouw staat in 5 dagen.

  • Hoogwaardige kwaliteit
    De uitbouw wordt in onze fabriek onder de beste omstandigheden precies op maat gemaakt.

  • Duurzaam en onderhoudsvriendelijk
    Je kiest voor materialen die lang meegaan en goed isoleren. Dat is prettig én energiezuinig.

  • Nauwelijks overlast
    Geen maandenlange bouwdrukte in huis, maar een snelle en nette plaatsing.